Kamera Frame, 2021 yılı itibariyle İstanbul’da kurulmuş bir video ekipmanı kiralama firmasıdır. Film prodüksiyonunda ihtiyaç duyulan; dijital kameralar, lensler, gimballar, ışık ve ses ekipmanları gibi ana malzemeler ile birlikte tamamlayıcı birçok ekipman ve aksesuar, kiralama yelpazemizde yer almaktadır. Bu konuda tam kapsamlı bir hizmet verilmektedir.

Gerek 10 yılı aşkın kiralama tecrübemiz, gerek kamera ekibinin farklı noktalarında uzun yıllardır çalışarak kazandığımız deneyim, bizlere kiralama konusunda doğru ve kaliteli hizmet sunabilme imkanı sağlamıştır. Bizler, asıl tecrübemizi masa başında değil, kamera başında kazandığımız için kiralanan ekipmanın doğru ve güvenilir çalışması konusunda hassas ve titiz bir yapıya sahibiz. Hangi ekipmanların ne şekilde daha iyi çalıştığını biliyoruz çünkü yıllardır setlerde onları kullanıyoruz.

Ana amacımız çok çeşitli üst düzey kamera ekipmanlarımız ve aksesuarlarımızla ulusal ve uluslararası yapımların tüm video ekipman ihtiyaçlarını tamamen karşılayabilmektir. Kapsamlı ekipman envanterimizle sektörde irili ufaklı tüm setlerin ekipman ihtiyaçlarına çözüm üretebilmekteyiz.

Kameraya olan tutkumuzla, teknoloji ve onun sunduklarını her zaman yakından takip etmekteyiz ve ekipman ihtiyacınıza yönelik çözümler bularak, samimi tavsiyeler vermek için her zaman hazırız. Sizlere en iyi müşteri hizmetlerini kolay ve hızlı olarak sunmak için her zaman buradayız. Fiyatlandırma konusunda güvenilir olabilmek en çok önem verdiğimiz değerlerimizdendir. Sizlere bu değerlerle ekipman kiralama hizmeti vermeyi dört gözle bekliyoruz.